Sörf FCS Yüzgeçleri GL Turuncu Petek Fiberglas Yüzgeci Arka Yüzgeçleri Quilhas Sörf FCS

₺130.26

SKU: p7932
Kategori: üst
Sosyal medyada paylaşım :

Etiketler: sörf quilhas, fcs yüzgeçleri, fcs yüzgeçleri, Ucuz sörf quilhas, Yüksek Kalite fcs yüzgeçleri, Çin Tedarikçileri fcs yüzgeçleri.

Detaylar

FCS fin kutusu uyumlu. El ile performans Çekirdek yapı kontrol flex ve geliştirilmiş taban sertliği sağlamak için tasarlanmış karbon fiber koydu.

Set başına 2 adet.

Kalıplı fiberglas tasarlanmış esnek ve ucu tepki ile karbon kompozit kanat/. Bu yuvarlak şablon hızlı ve manevra kabiliyeti arasında bir denge için tasarlanmıştır. Mükemmel plaj tatili point tatili için koşullar geniş bir yelpazede için, bu palet tüm pano tipleri için uygundur.

GL Özellikleri:

o Cam Flex

o Küçük Boyutu

o Taban: 85 mm

o Derinliği: 92 mm

Ünite Tipi Çift
Paket Ağırlık 0.4kg (0.88lb.)
Paket Boyutu 15cm x 15cm x 5cm (5.91in x 5.91in x 1.97in)
Model Numarası Yüzgeçleri-FCS
Açık Hava Etkinliği sörf,Kürek
Uygulanabilir İnsanlar Unisex
Malzeme Fiberglas,Petek
Yazın Sörf tahtaları

Değerlendirmenizi yazın!


Ayrıca gibi olabilir

FCS sörf G5 Yüzgeçleri Siyah Saf Renk Plastik Fin Sörf tahtası Fin Ücretsiz Kargo Quad
Detaylar FCS fin kutusu uyumlu G5. Kontrollü flex sunabilmek için tasarlanmış el ile performans Çekirdek yapı koydu karbon fiber ve gelişmiş taban sertliği Set başına 3 adet. Kalıplı fiberglas tasarlanmış esnek ve ucu tepki ile karbon kompozit kanat/.

₺76.59

Srfda YENİ SÖRF FCS Fin Sistemi fiberglas bal peteği üç Fin İtici Sörf Tahtası Shortboard Skegs Set Yüzgeçleri
SUP kurulu fiberglas Petek malzeme için FCS Sörf tahtası yüzgeçleri Tasarım Fin Malzeme: fiberglas,bal peteği Fin Boyutu: M Fin Özellikleri: Taban: 118. / 112 mm Derinlik: 4.60 / 117mm Alan: 14.85 m2; / 9582sq mm Sweep:

₺176.34

Sörf Quilhas FCS Fin G5 Sörf tahtası Yüzgeçleri Petek G5 Sörf Saf Renk Yüzgeçleri Yüzgeçleri
Detaylar FCS fin kutusu uyumlu. El ile performans Çekirdek yapı kontrol flex ve geliştirilmiş taban sertliği sağlamak için tasarlanmış karbon fiber koydu. Set başına 3 adet. Kalıplı fiberglas tasarlanmış esnek ve ucu tepki ile karbon kompozit kanat/.

₺176.27

SUP Kurulu Yüzgeç Kutusu Beyaz ve Siyah Plastik 10" Sörf tahtası Fin Kutusu Sörf Fin Kutusu
Ürün Açıklaması: 1.Standart Tek Yüzgeç Kutusu. 2.Bu yüzden su basıncı ve UV ayı olan üstün Naylon plastik malzeme. Lot başına 3.5 adet 4.Boyutu:10 5.Hayır ADEDİ,örnek sipariş ve küçük deneme sipariş kabul edilebilir. 6.Renk

₺103.51

2017 mükemmel kalite FCS FCS II sörf için fiberglas Petek malzeme 2 fin 002 boyutu M yüzgeçleri
2017 mükemmel kalite FCS fcs II sörf için fiberglas Petek malzeme 2 fin 002 boyutu M yüzgeçleri Hızlı yüzgeç sıkı yarıçapı döner sahne için tepki genel BAKIŞ. Yan yüzgeçleri düz folyo hassas yön değişiklikleri sağlar şablon dik. Cebinde sıkı kalmak ve

₺291.35

Quillas Sörf Yüzgeçleri FCS G5 Fin Sörf Fiberglas FCS Fin Quillas içinde Yüzgeçleri
Sörf Yüzgeçleri FCS G5 Fin Sörf Fiberglas FCS Quillas içinde Yüzgeçleri FCS fin kutusu yoldaşın tible. El ile performans Çekirdek yapı kontrol flex ve geliştirilmiş taban sertliği sağlamak için tasarlanmış karbon fiber koydu. Set başına 3 adet. Kalıplı

₺176.27

2017 Yüksek kalite FCS II G7 SÖRFÜ (3)sörf fiberglas Petek malzeme seti-akvaryum
Yüksek kalite FCS II fiberglas Petek malzeme ile sörf yüzgeçleri Hızlı yüzgeç sıkı yarıçapı döner sahne için tepki genel BAKIŞ. Yan yüzgeçleri düz folyo hassas yön değişiklikleri sağlar şablon dik. Cebinde sıkı kalmak ve hava manevraları gerçekleştirmek

₺230.01